O nas

Nasza Palarnia

 

Palarnia kawy Wrigley's to rodzinna firma o irlandzkich korzeniach, mieszcząca się w centralnej Polsce, w Dłutowie. Z kawą pracujemy od 1999 r. Początkowo we własnej kawiarni, a następnie w firmie kateringowej oraz palarni.


Palarnia kawy Wrigley's powstała w 2005 r. i od tamtej pory przepaliliśmy tony kawy z różnych zakątków świata. Początkowo sprzedaż kawy nie była naszym priorytetem, ponieważ całą kawę, jaką wypalaliśmy, zużywaliśmy na własne potrzeby oraz na potrzeby naszej firmy kateringowej. Reakcja klientów oraz dobre opinie przyjaciół, przerosły nasze oczekiwania i zaczęliśmy powoli zajmować się także sprzedażą. Przez kilka lat informacje o naszej kawie rozchodziły się tylko drogą "z ust do ust", co nie przeszkodziło w zdobyciu zaufania dziesiątek klientów w całej Polsce oraz zagranicą.

 

Zajmujemy się sami całym procesem produkcyjnym - począwszy od nabycia ziarna, przez transport i wypalenie, aż do pakowania i dostawy. Kawa wypalana jest przez nas w małym piecu, przy stałej kontroli jakości i stopnia wypalenia. Kawa którą sprzedajemy jest zawsze świeżo palona.

100% handmade, 100% by Wrigley's.

opakowania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl